Misja

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim możliwości poczucia pewności siebie w tym, co noszą. Storisma w najbardziej efektywny sposób zaspokaja potrzeby Klientów, którzy kochają modę i cenią indywidualność. Naszym celem jest zainspirowanie ludzi i stworzenie multibrandowej platformy z najlepszymi projektantami z całego świata.

Filozofią Storismy jest połączenie mody z innowacyjnością przynosząc inspiracje ze świata fashion do codziennego życia. Chcemy uskuteczniać nową wizję kreowania mody w Polsce.

Jak działamy:

Storisma to sklep internetowy, w którym każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, dotąd nieznanymi w Polsce, aby dostarczyć Kupującym niezapomnianych wrażeń. Storisma stawia na autentyczność i oryginalność. Nasze produkty są starannie dobierane i wysyłane bezpośrednio od projektantów, aby w każdym zamówieniu dać Klientom cząstkę projektanta. Chcemy, aby Odbiorcy znali nas z unikatowego asortymentu niedostępnego nigdzie indziej.

Selekcja produktów:

Storisma to firma, która z największą starannością wybiera wyjątkowych, wcześniej nie znanych, projektantów z całego świata. Precyzyjna selekcja asortymentu sprawia, że oferowane produkty skradną Wasze serca oraz pozwolą się wyróżnić w tłumie. Oferta sklepu jest dobrana tak, aby każdy Kupujący mógł znaleźć coś dla siebie i czuł się nadzwyczajnie. Wszystkie artykuły sklepu Storisma są dobierane według specjalnego klucza tak, aby dostarczyć Klientom nieszablonowych produktów niedostępnych nigdzie indziej.

Storisma sprawia, że poprzez ubiór każdy Klient może tworzyć swoją indywidualną historię.

Nazwa i symbol firmy:

Nazwa firmy powstała spontanicznie z połączenia dwóch angielskich słów: „my” – czyli „ma” oraz „story” – czyli „storis” – co w zespoleniu daje termin „moja historia”. Ideą nazwy było dobranie idealnego ubioru do historii Klienta, bowiem każdy z nas rysuje swoje własne opowieści w codziennym życiu. Nawiązanie do historii to wyraz indywidualizmu, bo przecież każdy z nas jest inny, a ubierając się wyrażamy swoje uczucia. Storisma daje możliwość, aby poprzez modę Klient mógł odzwierciedlać swoją własną historię i przybierać wiele twarzy.


Symbol firmy – twarz – powstał nieco później. Surowy szkic ludzkiej twarzy to ręcznie malowany identyfikator całej idei marki. Twarz to odniesienie do człowieka, a każdy człowiek ma na swojej twarzy wymalowaną historię. Storisma pozwala realizować te opowieści dając możliwość poznania tego, co dotąd było nie znane. Storisma to historie rysowane dla Ciebie.

Ekologia

Nasza firma przyczynia się do odpowiedzialności społecznej i dba o środowisko. Dbamy o to, aby opakowania były ekologiczne i zdatne do ponownego przetworzenia. Dążymy do tego, aby ograniczyć pakowanie produktów w plastikowe torby czy folie. Zapewniamy, że nasi projektanci szyją swoje wyroby w renomowanych szwalniach zachowując przy tym etykę pracy.

Storisma to firma założona w Warszawie, która dostarcza unikatowy design z międzynarodowym podejściem do mody. Założyciele to para studentów, którzy od dawna wiedzieli, że chcą podążać własną ścieżką.

Iwona

to miłośniczka mody, która była zdeterminowana, aby zmienić ulice polskich miast na bardziej kolorowe i radosne. Jej marzeniem było pracować w branży mody, jednak nie prowadząc przy tym własnej marki odzieżowej.

Bartek

jest osobą, która twardo stąpa po ziemi. Pracuje i kształci się w branży handlowej zdobywając międzynarodowe rynki.

Łącząc nasze umiejętności wpadliśmy na pomysł, aby zrzeszyć niszowych projektantów i zaprezentować projekty artystów na jednej platformie umożliwiając im rozwój i sławę w Polsce. Biorąc pod uwagę nasze zainteresowania, wierzymy, że połączenie mody i handlu może przynieść odpowiedni efekt.