JEENAA

LEICESTER, Leicestershire (United Kingdom)

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Popularne produkty

Wszystkie produkty
Promocja
478,00 zł 410,00 zł
Polityka zwrotów

Nie jesteś zadowolona z Twojego zamówienia?

W porządku - oferujemy zwroty z zastrzeżeniem pewnych warunków. Musisz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni roboczych. Zamówienie musi zostać zwrócone w kompletnym oryginalnym opakowaniu, z nieużywaną torbą.

Aby poprosić o zwrot, po prostu skontaktuj się z info@jeenaa.co.uk i udostępnij swój numer zamówienia, dane kontaktowe oraz powód zwrotu zamówienia. Następnie przekażemy Ci dokument zwrotny, wówczas możesz odwiedzić lokalną pocztę, aby zwrócić zamówienie.

Po otrzymaniu zwróconego zamówienia sprawdzimy je, a jeśli zwrot będzie w porządku, przetworzymy zwrot pieniędzy, który otrzymasz w ciągu 5 dni roboczych.

Zasady wysyłki

Darmowa dostawa do krajów w Unii Europejskiej dla wszystkich zamówień. Nasze zamówienia są dostarczane przez Royal Mail - międzynarodowa dostawa będzie do Ciebie dostarczona w ciągu 5 do 10 dni roboczych.

O sprzedającym

Członek od 2020

JEENAA - niezależna, brytyjska marka dedykowana torebkom, została wprowadzona na rynek w kwietniu 2019 r. Mówiono o niej w: British Vogue, Vanity Fair, Tatler, Marie Claire, British GQ i innych.

Charakterystyczne wzory o eleganckich kształtach, delikatnej strukturze i subtelnych krzywiznach. Zaprojektowane w Anglii.

Słowo „Jeenaa” można przetłumaczyć na słowo „żywy” w języku pendżabskim. Pracujemy, abyś żyła z pewnością siebie.

ZRÓWNOWAŻONE I ETYCZNE

Torby Jeenaa wykonane są w 100% materiału PU - imitacji skóropodobnego materiału, który chroni wszystkie zwierzęta i nie pozostawia śladów PCV, co również chroni nasze środowisko.

Dumnie produkowane w naszej ekskluzywnej fabryce z siedzibą w Baoding, mieście Hebei - Chiny - gdzie jakość toreb i etyczne miejsce pracy mają takie samo znaczenie.

Zrównoważone opakowanie, z celowym ukierunkowaniem na minimalizm w celu zmniejszenia ilości odpadów. 95% naszych opakowań zawiera wyłącznie papier, ze 100% bawełnianymi workami na kurz.